Hakkımızda

Unifo Gıda ve Savunma Sanayi Ticaret A.Ş, 1997 yılında yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Unifo Gıda, farklı sektörlerde hizmetleri ile öne çıkan bir Uyar Holding kuruluşudur.

Hakkımızda

12.071 m2 kapalı alan üzerine kurulan modern tesis, ambalajlı hazır yemek üretimi konusunda uzun yıllardır üretim yapmakta, başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere birçok ordunun operasyon yemeği konusunda da çözüm sunmaktadır. Konusunda uzman, araştırmacı Ar-Ge ekibi ve deneyimli aşçıları ile her damak tadına uygun lezzeti yakalarken, aynı zamanda istenilen besin değerlerine uygun üretim gerçekleştirebilme kabiliyetine sahiptir.

Diğer üretim tesislerinin de katkıları ile endüstriyel ve perakende toz gıda üretimleri yaparak her sektörün ihtiyacına uygun gıda çözümleri sunmaktadır. Unifo Gıda, ürünlerin paketlemesinde dünyanın en büyük dolum kapasitesine sahip fabrikalar arasında yer almaktadır.

Kocaeli-Gebze Organize Sanayii Bölgesinde hizmet veren Unifo; sektör deneyimi, tecrübeli insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile sağlıklı, lezzetli ve pratik çözümler için güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.

YENİ ÜRÜNLER